Menü
Sepetim

Kargo Bilgisi

Kargo Bilgisi

www.domain.com adresinden verdiğiniz siparişlerin teslimat süreci, verilen siparişlerin takibi, ücretsiz kargo ve diğer sipariş bilgileri hakkındaki bir çok konuyu bu sayfada bulabilirsiniz.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik, kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir. Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz. Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa whatsapp hattımıza siparişlerim sayfasındaki sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir mesaj gönderebilirsiniz.

 

Teslimatla ilgili önemli bilgilendirme.

  • Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayın. Tutanak tutulması çok önemlidir. Bu hasarı yada eksikliğin sizden dolayı değil kargo firması tarafından olduğunu gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürünleriniz tarafınıza en kısa sürede yollanacaktır. Tutanak sayesinde Laria Jewelry yetkilileri de kargo firmasının sigortasından gerekli olan hasarın bedelini alabilecektir. 
  • Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı için ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. 
  • Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber veriniz. 
  • Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.
Yardımcı Olalım ❤️