Menü
Sepetim

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Müşteri  memnuniyetini ön planda tutarak 2006'dan bu yana binlerce müşterimizin güvendiği 'Decor Ev Güzellik Merkezi' binlerce  mutlu müşteri profiliyle  yüzbinlerce kanvas tablo üretip adreslerine teslim etmiştir.Son teknoloji ile basılan kanvaslar, el işçiliği kullanarak masif ahşap şaselerle birlikte İzmİr'de üretilmektedir. Decor’dan satın alınan her tabloya %100 beğenme garantisi verilmektedir.

Decor Ev Güzellik Merkezi dünyanın en geniş tablo koleksiyonunu sunmak için her gün daha fazla çalışır. Dünyaca ünlü sanatçıların Başyapıtlarından Doğa Manzaralarına, Fotoğraf  Sanatlarından İllüstrasyona, illüstrasyondan Sürreal sanatına ve daha bir çok kategoride yüksek kalite de 8.000’den fazla eser ve farklı baskı seçenekleriyle 10.000 üstüne çıkmıştır.

Tablo galerimizden , stilinizi yansıtan yaşam alanlarınıza sıcaklık katan bir tablo mutlaka bulunur.Aynı zamanda ölümsüzleştirdiğiniz  anıları yani fotoğrafları, saklandıkları yerden çıkarıp hak ettikleri yere koymanız için olanak sağlar.

Decor Ev Güzellik Merkezi geniş tablo galerisi dışında kendi fotoğrafınızdan da kanvas tablo bastırma hizmeti vermektedir. Bunun yanısıra tablonuzu kendinize göre özelleştirmeniz içinde bir çok seçenek sunmaktadır.Mozaik tablo , kolaj tablo veya çoklu tablo ; beğendiğiniz tasarımla doğum günü, düğün, yeniyıl, sevgililer günü gibi özel günlerde ki anılarınızı duvarlarınıza taşıyabilir ya da ince düşünülmüş bir hediye seçeneği olarak düşünebilirsiniz.

Bunun yanısıra kataloğumuzda gördüğünüz her resmi kanvas tablo yerine poster olarak da tercih edebilir , farklı resimleri tarzınıza ugun olarak biraraya getirip ; farklı ölçülerle istediğiniz sayıda poster seti oluşturabilirsiniz.

Seçtiğiniz resimleri bizlere iletmeniz durumunda profesyonel tasarım ekibimiz sizin için ücretsiz olarak tasarlasın.Uygun fiyatla kaliteyi sizlerle buluşturuyor, güvenli ödeme yöntemiyle ile memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz.

Keyifli alışverişler dileriz...

NEDEN DECOR EV GÜZELLİK MERKEZİ ?

KANVAS TABLO

Kanvas tablo ne demek? Kanvas tablo nedir nasıl yapılır derseniz, kanvas tablo kanvas kumaşına dijital baskı yapılarak daha sonrada kumaşın ahşap şaseye gerdirilmesiyle yapılan tablo yapma durumuna denir.

Kanvas tablo yaptırmadan önce nasıl bir tablo istediğinize karar vermeniz lazım, dekoratif bir tabloda olabilir, çiçek desenli bir tabloda olabilir isterseniz de kişiye özel kanvas tabloda yaptırabilirsiniz.

Decor Ev Güzellik Merkezi sayesinden kanvas tabloya fotoğraftan baskı yapabilirsiniz, kanvas tablo fiyatlarını görmek için sitemizden herhangi bir ürüne tıklamanız yeterli.

MÜKEMMEL İŞÇİLİK KALİTESİ

Baskı öncesi hazılık, malzeme ve işçilikte maksimum kalite. Asma aparat, darbeye dayanıklı mukavva ambalaj, duvara asılmaya hazır kanvas tablolar

BİRİNCİ SINIF MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ekibimiz tüm sorularınızı en hızlı şekilde cevaplar. Sipariş öncesi veya sonrası telefon veya email ile sürekli iletişime geçilebilir. Üretim ve teslimat süreci takip edilebilir.FACEBOOK ve İNSTAGRAM fotoğraflarına erişim

Senin veya sevdiklerinin Facebook ve Instagram fotoğraflarından tablolar oluşturabilir anılarını sanal ortamdan duvarlara taşırsın.

TASARIM HİZMETİ

Uzman ekibimiz tabloların baskı öncesi hazırlığını itina ile yapar. Renk ve netlik ayarlarıyla birlikte gerek görüldüğü yerlerde rötuş yaparak tablonuzu en çarpıcı şekilde hazırlar.

Ürünler'e Göz At!

Yardımcı Olalım ❤️