SIKÇA SORULAN SORULAR

·         Onaylanan sipariş grafik ve baskı ekibi tarafından kontrol ediliyor mu ?

·         Evet siparişiniz baskıya uygun ise Hazırlanıyor aşamasına alınır. Eğer değilse size geri dönüş yapılıyor ve görseli değiştirmeniz isteniyor yada iptal edebiliyorsunuz.

·         Kullandığınız boya nedir ?

·         Baskılarda Epson firmasının orjinal sağlığa zararlı olmayan su bazlı ve kokusuz özel mürekkebi kullanılır.

·         Vernik atılıyor mu ?

·         Tablonun baskısı yapıldıktan sonra koruma ve dayanıklılığını artırmak için 2 kat vernik atılır ve kurumaya bırakılır.

·         Hediye paketi yapabiliyor muyuz ?

·         Hediye paketi yapıldığında tablo kargoda hasar görebiliyor, o yüzden hediye paketi yapmıyoruz

·         Toptan kanvas tablo alabilir miyiz ?

·         Evet toptan satışımız mevcut,decor.com.tr adresinden bize mail atabilir,telefon yoluyla ya da whatsapp yoluyla sayı ve ölçü bildirebilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

·         Toptan fiyatlarımızdan faydalanarak siparişinizi verebilirsiniz. İstediğiniz sayıyı ve ölçüyü istediğniz tarihte teslim alabilirsiniz.

·         Siparişimle ilgili merak ettiklerim varsa

·         Ekibimiz tüm sorularınızı en hızlı şekilde cevaplar. Sipariş öncesi veya sonrası  telefon veya email ile sürekli iletişime geçilebilir. Üretim ve teslimat süreci takip edilebilir.

 

İade Şartları …

Decor Ev Güzellik Merkezi tarafından üretilen birinci sınıf kalitedeki kanvas tablolar, tüm kalite testlerinden geçtikten sonra adrese  kargolanmaktadır.

Müşteriye ulaşan üründe kırılma, renklerinde gözle görülür bir bozulma, ya da herhangi bir dezenformasyona uğraması görülmesi durumunda, müşteri ürünü 14 gün içerisinde Tabloshop firmasına kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilir. Bu durumda kargo ücreti Tabloshop tarafından ödenir.

Kişiye özel tablo siparişlerinde üretici hatası dışında iade yada değişim kabul edilmemektedir.

Kişiye özel tablo haricinde satın aldığınız ürünü; kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde iade yada değişim talep edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve ambalajına zarar verilmemiş, faturası ve tüm aksesuarları ile birlikte tam olarak gönderilmesi gerekmektedir.

İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Ücret iadesi ürün tarafımıza ulaştıktan sonra; gerekli incelemeler yapılıp 7 gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Sitede yer alan tablo modelleri bilgisayar üzerinde oluşturulmuş canlandırma resimlerdir. Sipariş üzerine üretim gerçekleştirilmesinden dolayı tüm ürünlerin sitede gerçek resimlerinin yer alması mümkün olmadığı gibi, müşteriye ulaşan ürün ile sitede yer alan resim arasında %5 farklılık görülebilir.

Müşterinin, ürünün teslimi esnasında ürünü kontrol edip teslim alması gerekmektedir. Eğer üründe 2. maddede sayılan durumlardan birisi görülürse kargo görevlisine tutanak tutturarak, tarafımıza karşı ödemeli olarak kargolaya bilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilirsiniz.

Kredi kartı ile satın alınan ürünlerin müşteri tarafından kargo firmasından teslim alınmaması ve ürünün tekrar firmamıza geri dönmesi durumunda 2. kez kargolama ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.