Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Başyapıtlar

Geçmişten günümüze en ünlü ressamların en nadide eserleri ; yüksek kalite farkıyla evlerinizin duvarların süsleyecek.

Michalengelo’dan Pablo Picasso’ya, Vincent Van Gogh’tan Salvador Dali’ye, Karol Bak'tan  , Osman Hamdi Bey'e, Gustav Klimt’ten, 

Josephine Wall'a sanat tarihinin en önemli isimlerinin tabloları

 Decor Ev Güzellik Merkezi'nin  başyapıtlar kategorisinde


Alt Kategoriler

Decor

rating

Adem'in Yaratılışı

89,00TL

Vergiler Hariç: 89,00TL

Eser çapraz bir çizgi ile iki parçaya ayrılabilir. Birinci parça, yeryüzü üzerinde "Cennet Bahçesi"ni (ing. Garden of Eden) temsil eden soldaki parçadır. Adem'in kendini zorlukla destekleyen yarı cansız, güçsüz bedeni Cennet Bahçesi'nde hayat bulmayı..

Decor

rating

Amehler Kafede Satranç Oynarken

89,00TL

Vergiler Hariç: 89,00TL

 Jean-Leon Gerome, 8 Kasım 1824 - 10 Ocak, 1904 tarihleri arasında yaşamış Fransız ressam, heykeltıraş ve öğretmen. Tarihsel ve oryantalist stilde resimler yapmıştır. Oryantalizm akımının en önemli sanatçılarındandır. Yaşamının son 25 yılında he..

Decor

rating

Başıbozuklar

89,00TL

Vergiler Hariç: 89,00TL

 Jean Leon Gerome 'un kim olduğuyla başlayalım. 1824-1904 yılların arasında yaşamış, ünlü Fransız ressam. Oryantalizm akımının öncülerinden kabul edilir. Hayatının son 25 senesinde heykelle uğraşmış olmasına rağmen, genellikle oryantalist ve tar..

Decor

rating

Halı Tüccarı

89,00TL

Vergiler Hariç: 89,00TL

Jean-Léon Gérôme (1824-1904): oryantalist tarzın önemli temsilcilerinden olan Fransız ressam, heykeltıraş ve öğretmen. Osmanlı döneminde sanat eğitimi için Fransa’ya giden birçok sanatçıya öğretmenlik yapmıştır. Bunar arasında, Osman Hamdi Bey ve Şek..

Decor

rating

Yeşil Şapkalı Kadın

0,00TL

Vergiler Hariç: 0,00TL

Woman with Green Hat1. Dünya Savaşı yıllarında Picasso, Roma’ya gelerek orada arkadaşı Jean Cocteau ile yaşamaya başlamıştır. Sahne dekoratörü mesleğine adım atan Pablo Picasso, bu mesleği yaparken dansçılık yapan Olga Kokhlova isimli kadın..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)